SMF’den Kuzey Kürdistan ve Hatay’da Kitle Çalışması

Sosyalist Meclisler Federasyonu (SMF) ve Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu kitle çalışmaları kapsamında Kürdistan ve Hatay’da halk buluşmaları gerçekleştirerek bir dizi ziyarette bulundu. Oldukça verimli geçen ziyaretlerde güncel siyasal gelişmelere ilişkin değerlendirmelerin yanı sıra SMF ve Dersim Belediyesi çalışmaları hakkında aktarımlarda bulunuldu.

Hatay’ın Samandağ İlçesinde şubesi açılan Ovacık Doğal Kooperatifi’nin açılışına katılan SMF, Ovacık Doğal Kooperatif emekçileri ve Fatih Mehmet Maçoğlu ardından Samandağ Belediyesi ve Eğitim-Sen’i ziyaret etti.

Hatay’daki ziyaretlerini tamamlayan SMF ve Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu Kürdistan programı kapsamında Urfa Siverek, Mardin Kızıltepe ve Amed’te bir dizi ziyaret gerçekleştirerek halkla bir araya geldiler. Yapılan ziyaret ve buluşmalarda SMF ve Dersim Belediyesi çalışmaları hakkında yapılan bilgilendirmelerin yanı sıra güncel-siyasal gelişmeler ve ittifaklar meselesine ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Kürdistan Komünist Partisi’ne ziyaret gerçekleştirildi

Sosyalist Meclisler Federasyonu ve Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu gerçekleştirdikleri Mardin, Urfa ve Antakya ziyaretler kapsamında Kürdistan Komünist Partisi’ni (KKP) ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında siyasi ve güncel gelişmeler ile dünyadaki sosyalistlerin durumuna dair değerlendirmelerde bulunuldu