Halkın Günlüğü Gazetesiyle Dayanışma Etkinliğinde Buluşalım

İşçi sınıfı ve ezilenlerin devrimci mecrada sesi ve soluğu olan Halkın Günlüğü gazetesi tüm baskı ve engellemelere rağmen yoluna devam ediyor. Devrimci, demokratik ve ilerici basın başta olmak üzere bir bütün mevcut gerici faşist  siyasal iktidara muhalif olan ve eleştiren bütün basın ve medya kuruluşları ile birlikte tüm toplumsal dinamiklerin susturulmaya ve bastırılmaya çalışıldığı bu süreçte kitlelerin nefes borusu ve sesi, soluğu olan devrimci ve ilerici basını sahiplenmek ve dayanışmayı yükseltmek tayin edici önemde bir yerde durmaktadır.

 

Bu bilinç ve perspektifle hareket eden gazetemiz Halkın Günlüğü, kitlelerle buluşma ve dayanışma ve sahiplenmeyi yükseltmek için bir dayanışma etkinliği gerçekleştirmektedir. 15 Ekim 2017 tarihinde Kartal’da bulunan Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde yapılacak olan dayanışma etkinliğinin programı şu şekilde;

 

Kültürel bölüm; Grup Munzur, Alamor, Grup Abdal, Erdoğan Emir ve Şenol Akdağ, Konuşmacılar: Yazar Temel Demirer, Halkın Günlüğü temsilcisi, SMF temsilcisi olacak.

 

Halkın Günlüğü